Οι πιπεράτες γεύσεις, τα πλούσια και ζουμερά κρεατικά απαιτούν αντίστοιχα ένα καλοδομημένο ερυθρό κρασί.
Ο Cavistas Αγιωργίτικο-Ξινόμαυρο του 2016 με το αδιαπέραστο σκούρο κόκκινο χρώμα του, τα αρώματα κόκκινων φρούτων και μπαχαρικών, την πλούσια γεύση, τις πλατιές τανίνες και την μακρά πιπεράτη επίγευση είναι εδώ!
Αυτός ο ιδανικός συνδυασμός εξασφαλίζει ένα μοναδικό δείπνο και μια καταπληκτική βραδιά Τσικνοπέμπτης!
![cavistas-xinomavro cavistas-xinomavro](https://cavanapoleon.gr/eshop/wp-content/uploads/cavistas-xinomavro.jpg)